AS Rauameister jätkab Marko Kilbi toetajana — Team Haanja

AS Rauameister jätkab Marko Kilbi toetajana

Avaldatud: 27.09.2018
Team Haanja ridadesse kuuluv Marko Kilp ja Väimelas tegutsev metallitöötlemise ettevõte AS Rauameister sõlmisid pikaajalise koostöölepingu, mis tagab Markole kvaliteetse ettevalmistuse Seefeldi MMi hooajaks

Team Haanja treener Anti Saarepuu kinnitas, et Rauameistri panus Marko Kilpi tegemistesse on väga oluline ning kindlasti saab sponsorlepingust koostöö, millest saavad kasu mõlemad osapooled. ”See on märk usaldusest ja heameel on, et kohalikud ettevõtjad leiavad võimalusi toetada kodukandi sportlasi,” lisas Saarepuu.

Võrumaa ettevõte AS Rauameister on pidevalt toetanud kohalikke sportlasi. Juhataja Harri Rantala sõnul on heameel, et meie kõige suurem väärtus -töömehed- annavad oma tööga panuse sellele, et suudame toetada sporti ja noorte liikumist tippspordis. “Jälgime meeledi ”omade poiste” tegevust hooajal ja tunnetame oma panust ning rõõmustame kordaminekute üle. Ilusat ja tugevat hooaega!“ lisas Rantala.

Marko Kilp: "Olen väga tänulik ettevõttele Rauameister ja eriti juhatajale Harri Rantalale, kes on alati leidnud võimalusi kohalike sportlaste toetamiseks. Loodan , et annan eeloleval talvel oma tulemustega põhjust rõõmustamiseks Rauameistri pea 100 töötajale. Loomulikult ootan neid vahetult kaasa elama kodusele MK-etapile Otepääle 19. – 20. jaanuaril.“

Murdmaasuusatamise MK-sari stardib 24.– 25. novembril Rukal. Hooaja tähtsaimateks võistlusteks Marko Kilbi jaoks on 19. – 20.01.2019 Otepääl toimuv MK etapp, kus esimesel võistluspäeval on kavas klassikasprint ja 19.02 – 03.03.2019 Austrias Seefeldis toimuvad maailma meistrivõistlused, kus Marko põhidistantsiks on 21. veebruaril toimuv vabatehnikasprint.

AS Rauameister tegutseb Eestis alates 1996. aastast ja on kiiresti arenev metallitöötlemisettevõte, mis omab koostööpartnereid üle maailma. Tootmisvõimsused on aasta-aastalt suurenenud, tuues endaga kaasa vajaduse laiendada tootmispinda, milles asuvad keevitus-, metalli-, liivapuhastus-, värvimis- ja montaažitsehh - kokku 5000 m2.

Team Haanja on 2015 aasta juunis sportlaste initsiatiivil käivitatud MTÜ, mille eesmärgiks on uute sportlaste viimine rahvusvahelisse tippu ja seniste tegijate püsimine rahvusvahelises konkurentsis, aidates kaasa tingimuste loomiseks kaasaja nõuetele vastavaks ettevalmistuseks.