Hindeks "hea", aga miinusega — Team Haanja

Hindeks "hea", aga miinusega

Avaldatud: 11.11.2017

FIS Tykkikisati teisel päeval oli kavas meestel 10km- ja naistel 5km klassikadistants. Eestlaste parimana finisheeris meestest 14ndana Karel Tammjärv, kellele järgnes 17nda kohaga Raido Ränkel ning 34ndana Andreas Veerpalu. Esikaheksasse mahtus lausa seitse venelast, distantsi võitis Alexander Bolshunov. Naistest tõi võidu koju Sochi olümpiahõbe Krista Pärmäkoski, Anette Veerpalu saavutas meie parimana 26. koha.

“Kui eilses sprindis ei olnud piisavalt kiirust ja teravust, siis täna veidi pikemal distantsil, mis küll nõudis peaaegu samasuguseid võimed, tundsin end paremini. Rada oli kerge ja sundisin end pidevalt sagedust ja võimsust üleval hoidma. Vaheaegade info järgi parandasin sõidu teises pooles oma lõppkohta märgatavalt. Vastupidavus on hea, aga algkiirus jätab soovida. Annan endale hindeks "hea", aga miinusega", kommenteeris Karel vahetult peale sõitu.

Kokku jõudsid finishisse 131 meest, nende seas 40ndana Marko Kilp, 59ndana Algo Kärp, 68ndana Karl Erik Rabakukk ning tema järel 69ndana Kaarel Kasper Kõrge.

Kõik tulemused: www.skimuonio.fi

Fotod: Liis Kipper