Karel Tammjärve supersõit Davosis lõpetas distantsi MK-punktide põua!  — Team Haanja

Karel Tammjärve supersõit Davosis lõpetas distantsi MK-punktide põua! 

Avaldatud: 10.12.2017

Karel Tammjärv tegi Davosi teisel MK päeval 15km uisutehnikas oma elusõidu lõpetades MK-punktide väärilisel 13. kohal ning kinkis sellega endale ka kindla pääsu 2018. aasta PyeongChangi olümpiamängudele. Puhas rõõm!

Meeldiv on jätkata eelmise päeva postitust, kus sai kirjutatud, et Kareli magustoiduks on tänane 15km uisutehnikas. Tänase sõiduga sai tõepoolest kirss tordile lisatud. Karel näitas algusest peale kiiret sõitu ja jätkas tõusvas tempos. Kui 13km peal positsioneeris Karel veel näiteks 17. kohal, siis viimase kahe kilomeetriga oli tal jõudu tempot tõsta, jättes seljataha lisaks kolm konkurenti.

“Kõige tähtsam on see, et Karel lõpetas oma supersõiduga peale kolme aastast pausi distantsi MK-punktide põua ning tegi seda veel väga ilusa kohaga. Rõõm, et Karel just siin keskmäestikus näitas suure mehena head minekut. Treenerina jään tehtud tulemusega väga rahule. Olümpiahooaeg on meile alanud vägagi meeldivalt – kolm MK etappi, kolm TOP 15 kohta ja kolm olümpiakohta!” rõõmustas Team Haanja treener Anti Saarepuu peale võistlust.