Kuus kuuma päeva Haanjas — Team Haanja

Kuus kuuma päeva Haanjas

Avaldatud: 21.07.2018
Esmaspäevast laupäevani treenisime Lõuna-Eesti kuppelmaastikul. Meid võõrustas Vaskna turismitalu oma tuttavas headuses. Siin saab treeningute vahel tõeliselt hästi puhata ja toidud on kõige paremas mõttes kodused.

Treeningutel hüppasime üles Vällamäe tõusudest, mõõtsime klassikarullidel Võrumaa maanteid ja tegime sprinditeate formaadis kontrollvõistluse Kubija rullirajal. Kuumalaine keeras treeningkoormusele oma vindi lisaks ja vedelikke tarbisime kõvasti - õnneks oli korralik varu Värska vett kaasas!

Treeningutel andsid värvi ka parmud – neid on siinsete metsade vahel palju. Soojade ilmadega otsisime treeningute järel värskendust järvedest. Iga hommik algas ujumisega ja parema une tõi hilisõhtune suplus.

Kuna küll küllale liiga ei tee, siis ühe kuuma päeva õhtul käisime ka suitsusaunas. Sama küla mees, Haanja maratoni korraldaja Aare Eiche kutsus meid teist aastat järjest Baltimaade kõrgeimal asuvasse suitsusauna. Nagu aasta tagasi, viskasime ka tänavu leili eesootava talve terviseks ja loodetavasti hoiab savvusanna vägi sportlased terved ning tugevad terve hooaja!

Ees ootab rahulikum nädal ja iseseisvad treeningud. Uus treeningkogunemine on augusti alguses Otepääl.