Peetri Pizza - seda ajateenijad ostaksid! — Team Haanja

Peetri Pizza - seda ajateenijad ostaksid!

Avaldatud: 02.09.2018
Karl Erik Rabakukk täitis suvel kohustuse riigi ees ja läbis laskurkursuse Kuperjanovi jalaväepataljonis. Sportlase ajateenistuse läbinud Karl Erik pääses augusti teisest poolest taas treenima ning osales möödunud nädalavahetusel ka Võru Rolleril, kuid erialaste treeningute paus andis veel tunda.

Intensiivne kaitseväeline väljaõpe seadis treeningutele piirangud, kuid tunnike iseseisvat hommikuvõimlemist päevas oli piisav, et kõik hädavajalik tehtud saaks. Karl Erik tunnistas, et kuna ajateenistuses viibimise aeg oli lühike ja tegevust palju, ei kasutanud ta kõiki võimalusi õhtuti väljaloale treenima pääseda. Ajateenistust läbitakse üks kord ja tema soov oli võtta lühikesest ajast maksimum. Nii mõnelgi nädalavahetusel otsustas ta treenimise asemel pataljoni üldkasulikku tööd tegema jääda, s.t puid lõhkuda.

Karl Eriku sõnul oli külastuspäevadel päris paljude ajateenijate sõpradel ja vanematel kaasas Peetri Pizza pitsakarp. Võru Peetri Pizza asub Kuperjanovi pataljoni väravast pooleteise kilomeetri kaugusel, kuid laskurkursuse ajal pole ajateenijatel sinna ise võimalik minna. See mitte küll keelatud, aga raskesti kättesaadav „vili“ maitseb pühapäevastel külastuspäevadel kindlasti eriti hästi!

Peetri Pizza on Karl Eriku isiklik suursponsor ning paneb tema treeningprotsessile õla alla ka sel hooajal. Karl Erik jätkab septembris ülikooliõpinguid ja taastab erialase vormi ning juba oktoobris lendab koos tiimiga Ramsausse suusatama.

Peetri Pizza – pitsasööjad on kiiremad!