Saskia Alusalu eduka hooaja tööviljad — Team Haanja

Saskia Alusalu eduka hooaja tööviljad

Avaldatud: 20.12.2017
Väga pingeline ja tihe võistlusperiood on tänaseks seljataga. Kolm Eesti rekordit, MK-punktid, parim koht (4.) maailmakarikaetapil mass-stardis, kolmas koht poolfinaalis ja OM pilet.

Andsin endast parima kõikidel startidel, kuid loomulikul on alati detaile, mida oleks saanud veelgi paremini teha. Seega tean, et veel on varu ja olen motiveeritud edaspidisteks startideks.

Fotol koos treeneriga vahetult pärast 4. koha sõitu Kanada MK-l, mis tagas olümpiapileti. Kiiruisutajatele jagatakse olümpiapääsmeid vaid näputäis, võrreldes paljude teiste spordialadega - eriti pikematel distantsidel. Ühisstardiga sõidus lubatakse OM-ile võistlema vaid 24 naist ja nende hulka kuulumine tähendab oma ala tipus olemist. Olen selle eest väga tänulik oma treenerile. Erilisust lisab Eesti kiiruisutamise pääsemine OM-ile nii pika pausi järel. See on kirjeldamatult hea tunne!

Ettevalmistus läheb ikka samamoodi edasi.  Ees ootab kindel treeningkava ning hetkel ongi juba käimas järgmine treeningtsükkel Saksamaal, Inzellis.

Olen väga tänulik Team Haanjale toetuse eest! Looking forward to rooting for all the Estonian athletes at the Olympic Games in Peyongchang! :)

Galerii foto 1: Ardo Kaljuvee

Galerii foto 2: Terje Atonen