Team Haanja toetajatega liitus Mapri Ehitus — Team Haanja

Team Haanja toetajatega liitus Mapri Ehitus

Avaldatud: 02.11.2018

Murdmasuusatajate hooaja tähtsaima võistluse, Seefeldi MMi eel liitus Eesti tippsuusatajaid koondava Team Haanja toetajatega Mapri Ehitus.


Murdmaasuusataja Karel Tammjärv: “Nii Team Haanjale kui ka Mapri Ehitusele on tähtis pidev sihipärane töö, usaldusväärsus ja professionaalsus. Tahame toetajate abiga eeloleval hooajal rahvusvahelises konkurentsis edukad olla ja meie poolehoidjatele võimalikult palju rõõmu valmistada.”

Priit Jaagant, Mapri Ehituse juhatuse esimees: “Suusatamine on Eesti spordisõpru aastaid hoidnud emotsionaalsetena, pakkudes vahvaid spordielamusi. Tahame suurtoetajana, et Eesti suusatamise tippe koondav Team Haanja oleks eeloleval hooajal edukas ning näitaks teed noortele. Eesti traditsioonidega suusatamine peab saama korraliku järelkasvu.”

Team Haanja treeneri Anti Saarepuu sõnul on eratoetajate panus Eesti sporti hädavajalik, sest iga samm ala tipu suunas nõuab pingutusi ja toetavaid investeeringuid. Kuna sponsorlus ei ole ammu enam vaid logo eksponeerimine, siis tahame Mapri Ehitusele olla hea koostööpartner ning omalt poolt panustada kogu ehitusettevõtte kollektiivi spordipisikuga nakatamisse. Ootame kõiki vahetult kaasa elama kodusel MK etapil Otepääl 19.–20. jaanuaril,“ lisas Anti Saarepuu

Team Haanja liikmed harjutasid Austrias Ramsaus, kus treeningtingimused läksid päev-päevalt üha paremaks. Kaks nädalat Austrias treeninud Karel Tammjärv: "Kui esimese nädala algus tõi kaasa maru ja tormituuled, mis ei lubanud kõigil päevadel liustikule suusatama, siis nädala lõpus maha sadanud värske lumi muutis olusid Dachsteini liustikul kardinaalselt ja kõik plaanitu sai ellu viidud.“

Murdmaasuusatamise MK sari stardib kuu aja pärast 24. – 25. novembril Rukal. Hooaja tähtsaimateks võistlusteks on 19.– 20. jaanuaril 2019 Otepääl toimuv MK etapp ja 19.02–03.03.2019 Austrias Seefeldis toimuvad maailmameistrivõistlused.

Mapri Ehitus on pea 20-aastase töökogemusega ehitusvaldkonnas tegutsev ettevõte, mille eesmärk on teostada Eestimaa pinnal kestvaid lahendusi. Mapri Ehituse 2017. aasta käive oli 63,5 miljonit eurot ja ettevõte annab tööd ligi 100 inimesele.