Team Haanja toetusel jõudsid uhiuued suusakomplektid mitmetesse Eesti koolidesse! — Team Haanja

Team Haanja toetusel jõudsid uhiuued suusakomplektid mitmetesse Eesti koolidesse!

Avaldatud: 19.12.2017
Öeldakse, et jõulud on andmise aeg. Meil on hea meel teatada, et ka meie saime sellel aasta midagi anda, mis tõi nii suurte kui väikeste silmisse siirast rõõmu ja sära. Nimelt andis Team Haanja välja Ambla, Antsla, Haanja, Puhja ja Rõuge koolidele uhiuued suusakomplektid, et innustada lapsi rohkem suusatama. 
Idee sai alguse juba selle aasta suvel mõttelennuga, et võiksime toetada ka koole, läbi mille innustada lapsi rohkem suusatama. Sügiseks oli meie kodulehel üleval läbimõeldud toetusprojekt ning need, kes avaldasid soovi, osutusid ka valituks. Koolid said ise vastavalt soovile valida suuskade ja keppide pikkused ning saabaste suurused. Toetasime just neid koole, kus kehalise kasvatuse õpetajateks on suusatreenerid. Nii jõudiski viite erinevasse Eesti kooli kokku 50 komplekti suusavarustust ehk igasse kooli 10 komplekti. Komplekti hulka kuuluvad uued suusad, saapad ja kepid. Projekti maksumuseks on rohkem kui 5000 eurot.

Team Haanja treener Anti Saarepuu on nüüd nädal aega lisaks ka jõuluvana rollis, et kõik suusakomplektid kenasti enne jõule koolidesse saaksid toimetatud. Siiani on kõik lapsed olnud väga õhinas uute suuskade kättesaamisel, mis teeb ka meid väga rõõmsaks.